محل تبلیغات شما

سایت دیوار یکی از مطرح ترین سایت‌ها برای خرید و فروش وسایل نو و کارکرده است که فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرده است. قبل از دیوار نیز سایت‌های مانند ایران تجارت نیز فعالیت داشته اند ولی دیوار امروز توانسته همه رقبا مانند سایت شیپور جلو بزند. سایت دیوار در شهرهای مختلفی فعالیت دارد و افراد زیادی در صفحات سایت دیوار مشهد، سایت دیوار اصفهان، سایت دیوار کرج، سایت دیوار شیراز و. آگهی ثبت می‌کنند و خرید و فروش انجام می‌دهند.

پیرامون سایت دیوار مطالب زیادی وجود دارد که بیشترین آن‌ها در مورد

خرید و فروش در سایت دیوار مشهد

خرید و فروش در سایت دیوار اصفهان

خرید و فروش سایت دیوار کرج

خرید و فروش در سایت دیوار شیراز

صفحه دیوار من چیست؟

خرید و فروس در سایت دیوار کرج اندیشه

دانلود دیوار را از کجا انجام دهیم؟

سایت شیپور چه فرقی با سایت دیوار دارد؟

در ادامه به سوالات پیرامون سایت دیوار پاسخ می‌دهیم.

خرید و فروش در سایت دیوار

خرید فروش در سایت دیوار برای همه رایگان بوده ولی گاهی برای قرار دادن آگهی نیاز به پرداخت پول دارید. برای اینکه آگهی خود را نشان افراد بیشتری بدهید می‌توانید از خدمات نردبان دیوار استفاده کنید یا اگر بخواهید اگهی سایت دیوار خود را در قسمت استخدام قرار دهید باید مبلغی را برای این کار پرداخت کنید.

قوانین دیوار برای سایت دیوار مشهد، سایت دیوار اصفهان، سایت دیوار کرج، سایت دیوار شیراز فرقی ندارد و همگی از یک قانو پیروی می‌کنند.

بیشترین آگهی هایی که شما پس از ورد به دیوار مشهاده می‌کنید برای هی شهر فرق دارد. برای مثال در شهر های بزرگ مانند مشهد و اصفهان زمانی که وارد سایت دیوار مشهد و یا سایت دیوار اصفهان می‌شوید بیشترین آگهی که مشاهده می‌کنید مربوط به خرید و فروش و همچنین رهن و اجاره خانه می‌باشد.

دیوار من

دیوار من بخشی از سایت و اپلیکیشن دیوار است که شما در آنجا می‌توانید پس از وارد شدن به حساب کاربری خود آگهی‌های که گذاشته‌اید را مشاهده کنید و آنهارا تغییر، حذف و یا بازدید آنهارا مشهاده کنید.

همچنین در دیوار من می‌توانید آگهی‌های که مشاهده کردید را داشته باشید.

دانلود دیوار

همانگونه که در بالا اشاره کردین سایت دیوار برای گوشی‌های همرا یک اپلیکیشن تولید کرده است که می‌توانید آن را به راحتی بر روی گوشی خود نصب کنید. برای نصب اپلیکیشن سایت دیوار می‌توانید به کافه بازار برای اندروید و یا سیب اپ برای گوسی های اپل بروید.

سایت شیپور

سایپ شیپور نیز همانند دیوار شبکه‌ای است برای خرید و فروش اجناس نو و کارکرده ولی هنوز نتوانسته است به میزان محبوبیت و کاربر دیوار برسد.

فروشگاه کتاب کاواک .خرید کتاب با موضوعات مختلف

اموال مشمول مالیات بر ارث

ارز دیجیتال، یک سرمایه گذاری رویایی

دیوار ,سایت ,  ,آگهی ,شیپور ,می‌توانید ,سایت دیوار ,خرید و ,و فروش ,در سایت ,فروش در ,سایت دیوار شیراز ,سایت دیوار دارد؟ ,سایت دیوار اصفهان ,سایت دیوار مشهد،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه‌های دانشجویی برای مهندسی مکانیک NHL Wholesale Montreal Canadiens Jerseys Cheap to Buy. اخبار موبایل فروشگاه فایل 2 Otaku stories naconnichet Erica's style bravgalitu فروشگاه قطعات بدنه خودرو وسپرهای رنگی عشق الهی